Çocuklar Dinozorlar Bulmaca

Eğitici Oyunlar
BİLGİ
  • Lisans Deneme Sürümü -
  • Boyut 11 MB
  • Version 1.0.3
  • Dil İngilizce
  • Firma romeLab
Çocuklar için üretilen bu eğitici oyuna siz de hiç zaman kaybetmeden sahip olun. Hemen deneyin.

Eğitim konusunda kendilerine güvenen aileler çocuklarına onların dikkatlerini çekecek değişik bir şeyler sunması gerektiğini de bilirler. Bu konuda ellerinden geleni yapan üreticiler milyonlarca yıl önce yaşayan varlıklar olan dinozorları çocukların eğitimleri için kullandı. Çocukların dikkatini dinozorlar ile çeken üreticiler çocukların bulmaca çözmesini ve bu şekilde de zeka gelişimlerini arttırmalarını sağlamışlardır. Siz de çocuğunuz ile birlikte kaliteli oyunlar oynayıp, bulmacalar çözüp aynı zamanda da eğlenmek istiyorsanız bu oyun sizin için çok doğru bir tercih olacaktır. 

 Çocukların severek oynayacakları bu oyunda 3 zorluk derecesi bulunmaktadır. Bunlar kolay orta ve zordur. Çocuklar istedikleri bölümü seçerek oyuna başlayabilirler. Oyuna ilk başlayanlar için ilk seviye gayet idealdir. Çocukların kendini geliştirdiği bu oyun onların kendini rahat hissetmesini de sağlayacak. Çocuklara farklı bir deneyim yaşatan bu oyun onların eğlenceli vakit geçirmesini sağlamanın yanı sıra verimli zaman geçirmesine de büyük katkı sağlayacak.

 Harika özellikleri ile hem küçükleri hem de büyükleri cezbeden bu oyuna siz de çok kolay bir şekilde sahip olabilirsiniz. İndir butonuna basın ve bu oyuna ücretsiz bir şekilde sahip olun. Çocukların gelişimine siz de bu oyunu indirerek katkı sağlayın. Asla pişman olmayacaksınız. 

Çocuklar Dinozorlar Bulmaca indir